Registrace

Vážený uživateli, děkujeme za Váš zájem o bezplatné vyzkoušení systému ProfiTour.

Na základě vyplněného formuláře Vám obratem zřídíme zkušební přístup do systému, který trvá 10 dní.. Během této doby můžete využívat systém v plném rozsahu, bez omezení a na základě vlastní zkušenosti tak zvážit přínos systému pro Vaše další profesionální působení. K rychlému seznámení se systémem slouží soubor praktických videomanuálu, přístupných po přihlášení.

Objednávka bezplatného použití je nezávazná!

Systém byl navržen pro široké spektrum uživatelů v různých věkových skupinách a s různými uživatelskými schopnostmi, je jednoduchý a intuitivní, vychází z dlouholetých zkušeností kamenného i internetového prodeje zájezdů a reflektuje skutečné potřeby svých uživatelů. K jeho samotnému používání přistupujte s vědomím, že nic v rámci systému nemůžete pokazit, ani v žádném případě způsobit finanční škodu, ať už sobě, nebo svým obchodním partnerům.

Datový základ systému ProfiTour vychází z identických pracovních materiálů od CK s nimiž denně pracujete. Představuje tak přehledový systém, který dává okamžitou ověřitelnou informaci o možnostech prodeje zájezdů, aktuálních slevách a akcích jednotlivých CK, zefektivňuje a zjednodušuje všechny činnosti prodejce v procesu prodeje zájezdů na základě zákaznické požadavky.

Každý uživatel (identifikace podle IČO) může požádat o dočasný přístup pro bezplatné vyzkoušení systému ProfiTour jednou. Společnost ProfiTour si vyhrazuje právo odmítnout zřízení dočasného přístupu uživatele, jeho zkrácení, nebo prodloužení. Uživatele bude informovat.

Věříme, že systém ProfiTour se i pro Vás stane každodenním pracovním nástrojem, který Vám ušetří množství času, zjednoduší náročnou práci a zajistí vyšší zisk. Skupina uživatelů se denně rozrůstá o nové členy, profesionálních prodejců zájezdů, který se společně podílejí na správě produktu a na neustálé inovaci tohoto pokrokového projektu.

Zeptejte se svých kamarádů a známých (uživatelů systému), jak jim systém zjednodušuje práci a připojte se k nám i Vy! Profitujte s ProfiTour.

Registrace

Mám zájem o bezplatné vyzkoušení systému ProfiTour v trvání tří pracovních dní:
IČ:
Obch. název:
Sídlo:
Provozovna:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Registrovat

Přihlášení

Login (jméno@číslo)

Heslo


Přihlásit

Zaregistrujte se