Ceník služeb

Systém se skládá ze dvou samostatných nezávislých částí a souboru jejich nadstavbových modulů, které slouží k rozšíření funkcionality a možností využití konkrétní části.

 

ProfiAgent - 999 CZK/měs.

Komplexní profesionální vyhledávač zájezdů zajišťuje rychlou a efektivní orientaci prodejců zájezdů v širokospektrálním produktu desítek cestovních kanceláří. Umožňuje vyhledávání zájezdů v aktuálním čase s použitím přibližně 160i podrobných vyhledávacích kritérií (více informací ZDE).

 

ProfiPrintzdarma* (249 CZK/měs.)

První nadstavbový modul profesionální části systému pro tisk nabídkových listů, výkladových letáků a generování nabídkových emailů. Všechny výstupy mají rychlé a jednoduché provedení, profesionální zpracování a podporují povědomí vlastní značky prodejce zájezdů (video ZDE).

 

ProfiSale - zdarma* (249 CZK/měs.)

Druhý nadstavbový modul profesionální části systému pro tisk smluv o obstarání zájezdů, generování emailů pro potvrzení smlouvy bez osobní návštěvy klienta, elektronickou archivaci obchodních případů, správu klientské databáze, přehled, statistiku a vyhodnocení prodejních aktivit (video ZDE).

 

ProfiWeb - 999 CZK/měs.

Klientský vyhledávač zájezdů s možnou aplikací na internetových stránkách prodejce. Umožňuje plnohodnotnou prezentaci široké škály zájezdů prostřednictvím internetu, vyhledávání na základě přibližně 20i obecných vyhledávacích kritérií a on-line nezávaznou objednávku klienta (více informací ZDE).

 

Alt.1 ProfiFrame - nasazení vyhledávače do již existující internetové stránky prodejce formou vloženého bloku (realizační fáze do 3 dnů., cena 1 249 Kč, bez povinných aplikačních poplatků, příklad www.kolumbus.sk)

Alt.2 ProfiSite - vytvoření komplexní internetové stránky vč. grafiky s jednoduchým redakčním systémem pro správu obsahu (realizační fáze do 28 dní, cena od 6 999 Kč, povinen aplikační hosting, příklad www.avocado.sk)

Alt.3 ProfiXML - unifikovaný datový formát určený pro vytvoření vlastního webu s individuálním designem a funkcionalitou (realizuje partner, cena od 2 199 CZK / měs. s dofakturací v závislosti na vytížení, příklad www.edovolenky.sk)

 

ProfiMailing - zdarma* (799 CZK/měs.)

Třetí nadstavbový modul profesionální části systému pro generování automatických nabídkových emailů na základě individuálních požadavků klientů. Umožňuje pravidelné informování klientů s aktuálními nabídkami "na míru" i obecnými informacemi. Výrazně podněcuje návštěvnost stránky.

 

Pro celý rozsah produktu poskytujeme nepřetržitý bezplatný konzultační servis. Navázání spolupráce předchází osobní návštěva u prodejce zájezdů, poradenství a návrh rozsahu služeb, následně bezplatné vyzkoušení systému v reálném provozu během několika dní.

 

V závislosti na zvoleném řešení účtujeme aplikační poplatky refakturované třetí straně, např.. hosting, aktualizaci počasí, aktualizaci kurzů měn, registraci domén příp. jiných a jednorázový aktivační poplatek 4 999 CZK pro celé období spolupráce a rozsah služeb. Ceník profesionální části systému platí pro jednu prodejnu (Multiuživatelský režim), klientské části pro jednu doménu (počet subdomén neomezený).

 

* při souhrnné úhradě zřizovacích a paušálních poplatků do konce kalendářního roku poskytujeme nadstavbové moduly bezplatně, v případě měsíční fakturace platí cena uvedená u konkrétní služby. Smluvní výpovědní lhůta je 1 měsíc, v případě souhrnné platby se započítává pouze alikvotní vyčerpaná část paušálních poplatků.

 

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Přihlášení

Login (jméno@číslo)

Heslo


Přihlásit

Zaregistrujte se